Права вчителя на захист свого здоров"я і елементарного існування

Працюю вчителем в сусідньому селі .В школу добираюсь шкільним автобусом (від’їзд о 7:45 ,приїзд в 15:30. При складанні розкладу уроків звернулась до адміністраціі школи не ставити мені один день в тиждень 5-7 уроки ,щоб мати змогу потрапити до сімейного лікаря(перебуваю на обліку як гіпертонік і діабетик),купити ліки в аптеці,зняти готівку в ощадкасі.Коли я повертаюся додому після роботи ,лікарня вже не працює,аптека і ощадкаса закриті . Адміністрація мені відмовила. Чи правомірно це?

А що робити людям, які працюють до 18.00?

В селі одна лікарня ,ощадкаса ,аптека на 7 сіл і школи до 18:00 не працюють!

Перепрошую, це я про себе: якщо о 17.45 хочу піти до дому (а ще їхати 2 години), то у мене запитують: “У вас щось трапилось? Чому так рано додому?” І з дому потрібно вийти о 06.45, щоб встигнути на роботу. То все пізнається в порівнянні. І в класах по 30-35 учнів.

2 Симпатії

А шо це за школа де працюють до 6 години ??

Дивне питання. Звичайна школа, де я групи продовженого дня, гуртки, спортивні секції, студії.

Зрозуміло.Мабуть це школа яка знаходиться у місті .

Так, а хіба в сільській місцевості немає ГПД, гуртків, секцій? О 15.30 вже всі йдуть додому, включаючи адміністрацію?

Ні ,нажаль,нічого такого не має.

На папері у нас 5 гуртків-2 працюють, а за 3 просто одержують гроші,а мене заставляють бесплатно працювати ,аргумент директора"в школі 105 дітей і ніхто не співає …"

1 Симпатія