Довантаження педагога організатора посадою уповноваженої особи

Доброго дня підкажіть як правильно поступити у такій ситуації: Уповноважена особа з публічних закупівель розраховується, чи можна довантажити людину яка в ліцеї працює на 0,5 ставки педагога організатора ще 1 ставкою уповноваженої з публічних закупівель?

“довантажити”? Це ж ставка. Людину треба прийняти на цю посаду (тим більше вона не педагогічна). А людина на це згідна? Зазвичай на цій посаді працюють люди або з юридичною або з економічною освітою. Людина має пройти відповідне навчання (вона готова). І, взагалі у вас цікава ситуація: організатор лише на 0,5, а закупівельщик на цілу ставку (частіше зустрічаю навпаки)

Питаю поради у мудрих людей. Так склалося що у нас в ліцеї ставка педагога організатора розділена між двома вчителями. (0,5 ставки має вихователь ГПД, інших 0,5 має вчитель який працював за сумісництвом тепер переходить до нас працювати на постійне місце так як за основним місцем розрахувалась) і в цей час за збігом обставин у нас розраховується уповноважений з публічних закупівель. Людина (педагог організатор) погоджується працювати і пройти відповідне навчання. У мене виникає питання Чи можна довантажити людину яка має 0,5 ставки педагога організатора ще 1 ставкою уповноваженого. Чи краще прийняти її на 1 ставку уповноваженої і довантажити 0,5 ст. педагога організатора. І чи взагалі можна так робити? (Ліцей СІЛЬСЬКИЙ на роботу ніхто не хоче іти тому вимушені довантажувати)

Ні. Ви її приймете на основне місце роботи на посаду уповноваженого. (ось чересь сільський ліцей і питання по цілій ставці уповноваженого виникло, бо в нас в підпорядкуванні обласні коледжі, і закупівельщики лише на 0,5 ставки). І взагалі, навіщо ділити ставку організатора між двома людьми? чому Ви іншу людину не оформите на повну стаку, якщо їх 2?