Чи можна з одною 7 получити вищу стипендію

Вчусь на 10 по всім предметам, крім одного. Вчителька без причини занизила оцінку , поставила 7 за рік, по всім іншим предметам 11, 10. Чи можна одинадцятками перекрити цю оцінку, якщо це не спец предмет? Або якось її виправити? Можливо якщо оцінка не справедлива, можна написати якусь жалобу?

Ні не можна. А взагалі, у вашому навчальному закладі є положення про стипендію, читайте його. Теоретично, можете звернутись в навчальну частину аби пеескласти предмет комісії (якщо там був іспит). А взагалі які річні оцінки, якщо завершується лише І семестр цього навчального року?

1 Вподобання

“ВищЮ”?
Забудьте про неї.

Отвали. Дістали…щмплимол

Я тож не розумію, так сказав майстер

Вища стипендія не світить. Її зрізали спеціально, ніяких оскаржень не може бути. Зараз ріжуть майже всіх, нема фінансування, а це малограмотне ще на щось сподівається.

Що Ви не зрозуміли? Що сказав майстер?. І навчіться не хамити працівникам галузі, які дають Вам відповідь (це я про taffiflaffi). Людина Вам відповіла, що виходячи з Вашої грамотності, Ви дійсно не можете претендувати на підвищену стипендію, а отримана оцінка. є цілком заслуженою. Цілком можливо, що Ви описались (у мене постійна проблема з або западанням клавіш, якого я не помітила, або, якщо пишу з телефону, з натиском не тих літер). Але це не означає, що якщо хтось прийняв Вашу випадкову помилку за безграмотність, то треба хамити незнайомій дорослій людині.

1 Вподобання