Атестація при відсутності курсів через перебування на лікарняному

Скажіть будь-ласка, я не пройшов курси в звязку з травмою і перебуванням на офіційному лікарняному. Також я поновився на роботі і працюю другий рік. Чи можу я атестуватись без курсів? Чи можуть перенести атестацію на наступний рік? Бо хто поновився на роботі, ніби має за два роки обовязково атестуватись. Маю 2 категорію. Чи може просто знімлять категорію? Підкажіть, дуже прошу…

1 Вподобання

Є варіанти: 1) домовитись та пройти курси зараз; 2) перенести атестацію на наступний рік. Краще проатестуватися, може, вам присвоять 1 категорію, зарплата більше буде.

1 Вподобання

Дуже вам дякую. Бо сьогдні вже кажуть, що атестуватися без курсів не можна, а без атестації не зможу працювати (невідповідність займаній посаді).

Але атестація має пройти обовязково в цьому році…

Атестацію можна перенести, це ваше право, тим більше, що тут є об’єктивні причини - хвороба під час курсів, що унеможливило їх проходження. Дивні люди. Мабуть, хочуть вас позбутися.

1 Вподобання

Здрастуйте, 11111! В Типовому… про цей випадок сказано: “…у випадку довготривалого лікування…”. А скажіть, будь ласка, якої тривалості має бути лікування, щоб його вважати “довготривалим?” Дякую.

Законодавство не визначає, що називається довготривалим тиждень чи місяць, чи три місяці. Крім того, вчитель може лікуватися і ходити на роботу. При цьому його стан такий, що добре, хоч ходить. Саме тому, вчитель може подати заяву про перенесення атестації на один рік у будь-який момент до фінального засідання атестаційної комісії без додаткових довідок.