Атестація корекційного педагога

Доброго дня, підскажіть, будь-ласка, така ситуація, другий рік працюю на посаді вчителя - дефектолога, в 2019 році, в грудні отримала диплом магістра, загальний пед.стаж в цьому закладі 7 років, чи маю я право атестуватися в 2020 році? Тобто в цьому ж навчальному році. Дякую.

Так, ви могли б проатестуватися, якби подали б заяву до 10 жовтня

Підскажіть, будь-ласка, положення, яке це підтверджує. Я писала заяву, та зараз мене повідомили, що я атестуватися зможу лише в слідуючому році. Дякую.

Якщо ви писали заяву, то ви вже атестуєтеся.

Вибачте, але це якесь зачароване коло, мені відмовили, на основі того, що я повинна відпрацювати два роки на посаді вчитель-дефектолога, і я шукала підтвердження цьому чи заперечення, ви кажете, що я могла атестуватися, але на основі якого положення я можу це підтвердити?

4.8. Педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років; «спеціаліст першої категорії» – не менше п’яти років; «спеціаліст вищої категорії» – не менше восьми років.

За педагогічними працівниками, які отримали другу повну вищу педагогічну освіту й перейшли на посаду за отриманою спеціальністю, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на іншу посаду

Зверніть увагу: у найгіршому випадку - не пізніше, ніж через два роки, тобто 1 рік, 1,5 роки 1 рік і 7 місяців стажу роботи на новій посаді дають право на атестацію, у вашому випадку на 1 категорію. (Положення про атестацію педагогічних працівників)

1 Вподобання