Як призначається завуч в ЗОШ

Доброго дня. Цікавить відповідь на запитання яким чином призначається завуч в школі? Які вимоги до претиндентів і чи є якісь рекомендації по цьому питанню. Дякую

Призначається керівником закладу. Вимоги до претендентів теж можуть бути розроблені в закладі. На що наразі орієнтуватися - посадова інструкція заступника. Якщо керівник закладу освіти вбачає в претендента на цю посаду особу, яка впорається з обов’язками, то призначає на зазначену посаду.

Доброго дня. Особисто мене це питання призначення завуча школи не стосується. Але якщо цю тему вже зачепили, то хочу запитати: “Чи є десь таке положення, яке вимагає призначення завучем учителя точних наук при директорові-філологові і навпаки”. Тому що у нашій школі директор придумала таку норму. Дякую

Ваша директорка, певно, по молодості в КВК участь брала🙂

2 Вподобання

Ця норма неофіційно застосовувалась іще в давні радянські часи, коли кандидатура директора погоджувалась на рівні облвно. В радянські часи цих норм дотримувались, хоча і не завжди. Наразі такого немає

Оскільки минулого тижня мене призначено на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи, то можу відповісти на перше запитання в цій темі.

Отже, головна вимога - мати ті якості, які, на думку директора закладу освіти, повинні бути в його заступника.

P.S. Щодо поєднання “фізик-лірик”, то у нашій школі так і вийшло, але випадково. :smile:

Вітаю…

1 Вподобання

Щиро дякую! Бувають миті, коли хочеться приймати співчуття, але то таке… :smile:

Ой, я ж не написав, яким чином призначається завуч в школі.

Отже, тебе запрошують до кабінету директора, пропонують обійняти посаду. Ти наводиш два вагомі аргументи проти. У відповідь чуєш два вагоміші контраргументи, і - вуаля - ти виходиш з кабінету вже заступником. :smile:

1 Вподобання