Вступ у магістратуру з права з іншою спеціальністю

Доброго дня. Я закінчую 4 курс бакалаврату, за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”. В мене питання, чи можу я вступати в магістратуру “Право” або “Міжнародне право”? Та, чи зможу я отримати адвокатське посвідчення, якщо матиму юридичну магістратуру, без відповідного бакалаврату?
Буду вдячний за відповідь.

Так, можна вступити до магістратури з права якщо у вас інша спеціальність. Для цього потрібно скласти додаткове фахове випробування. Детальніше читайте за посиланням:

Зможете, я сам так минулого року поступив. Але потрібно додатково скласти наприкінці травня іспит з теорії держави і права в одному з ВУЗів куди плануєте поступити, отримати там екзаменаційний листок і в липні скласти 3 іспити за технологією ЗНО (право, логіка та іноземна мова). 44% в минулому році їх не склали, в тому числі і ті хто закінчив правничий бакалаврат. З цими результатами можете подавати документи в будь-який ВУЗ на магістратуру з права - в жодному конкурс відсутній - не можуть вибрати навіть ліцензійний обсяг.
Адвокатом можете стати, але потрібно не менше 0,5 року пропрацювати помічником адвоката і 2 роки юристом та скласти надзвичайно складні іспити.

1 Вподобання

Дякую за відповідь. Я правильно зрозумів, що кількість місць в магістратурі не обмежена? І отримати посвідчення адвоката можна навіть, не маючи правничого бакалаврату?

Місця на магістратурі, як і будь-де, обмежені тільки ліцензійним обсягом ВНЗ. В минулому році поступило набагато менше студентів ніж місць через ускладнення конкурсних вимог. Мова про заочно (контракт) звісно, бо на стаціонарі/бюджет місць одиниці.
Щодо адвоката… наразі можна, але вже декілька разів депутати намагаються прийняти закон про правничу вищу освіту, тож як буде далі - невідомо.