Питання про атестацію

Доброго дня.Колеги, прошу допомоги: вчитель-пенсіонер проходив атестацію в 2017-2018 н.р., далі був звільнений 26 серпня 2021 р. і прийнятий назад на роботу 1 вересня 2021 р. по трудовому договорі на 3 роки. В 2022-2023 р. дирекція подала на чергову атестацію, але вчитель відмовляється від проходження атестації, аргументуючи це пунктом 3.22 положення про атестацію (Атестація працівників, які переривали роботу, здійснюється не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу). Чи зобов’язаний вчитель-пенсіонер проатестуватися протягом двох навчальних років після повернення на роботу, чи має право атестуватися на третій рік після призначення? Наполягає на виразі " не пізніше ніж через два роки".

1 Вподобання

Вчитель прийнятий назад на роботу 1 вересня 2021 р. проходить атестацію не пізніше ніж через два роки після прийняття на роботу, тобто 1 вересня 2023 р.

1 Вподобання

Доброго вечора. Потребую консультації з приводу проходження атестації при переводі на іншу посаду. Педагогічний стаж 11 років, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”. Була велика перерва в роботі як педагога. З 2020 року працювала на посаді вихователя в спеціальній школі протягом 2-х р. і 1 м-ць. В березні 2023 повинна була пройти атестацію, в лютому (за місяць до атестації) перевели на посаду вчителя в цьому ж навчальному закладі. Чи правомірна відмова в проходженні атестації на підставі зміни посади вихователя на вчитель? Який вихід із ситуації , що склалася?

Вихователь та вчитель - різні посади і атестація на них відрізняється.

Скажіть, будь ласка, коли я тоді зможу атестуватися на посаді вже вчителя? Було повідомлено, що через рік.Чи дійсно це так?