Вступ до іншого ВНЗ

Доброго дня, я студент 1 курса ВНЗ, мені 18 років.
В мене є бажання змінити спеціальність та ВНЗ, саме тому в мене є декілька питань:
1.Що меня потрібно для цього зробити? Забрати документи з свого ВНЗ, перескласти ЗНО ї подати заявку на вступ в інший університет?
2.Я вчусь на бюджеті, по-перше, чи потрібно мені віддавати державі гроші за навчання? По-друге, чи маю я шанс поступити знову на бюджет?
3.Я хлопець, чи не буде в мене проблем з військкоматом? Наскількі мені відомо, зараз призов до арміі з 18, що буде зі мной якщо я в кінці семестру заберу документи з ВНЗ?
4.Я живу в гуртожитку, які проблеми можуть бути з цим після того як я заберу документи.
Я розумію що багато питань які запитав є дуже особисті, тому що багато що залежить від мого інституту.
Але я просто шукаю того, хто зможе мені допомігти, я вступив до університету в першу чергу через прессінг батьків, зараз я хочу зробити своє рішення, але з приводу вступу в інший ВУЗ після 1 курсу не так багато якоїсь конкретної інформації, тому я не знаю що мені робити.

З військоматом проблем не буде, призивати обіцяють 19+.

Можна використати минулорічні сертифікати, якщо предмети підходять, можна здати ЗНО в цьому році та вибрати кращі результати.

На бюджет вступити можна, але доведеться відшкодовувати вартість навчання за рік.

З гуртожитку виселять, коли документи будуть забрані.

Краще довчитися вже ці кілька місяців, отримати академічну довідку і у новому ВНЗ перезарахувати оцінки з предметів, які тут отримав.

А можливо є сенс довчитися тут на бакалавра, а на магістра вже вступати до іншого ВНЗ на іншу спеціальність.

1 Вподобання

Відповіді на частину ваших запитань можна знайти за посиланням

2 Вподобання