Атестація при переході на нову посаду

Маю вищу освіту за спеціальністю Початкове навчання (Вчитель початкових класів. вчитель образотворчого мистецтва - за дипломом). Та вищу категорію (2017р.). У 2019 році вступила до магістратури для здобуття другої вищої освіти (Психологія) і одночасно було переведено на посаду практичного психолога школи та дозволено читати години в початкових класах.Навчання закінчу у 2021 році. На час проведення чергової атестації (2022р.) годин вчителя початкових класів не буде. Чи маю я право атестуватися на посаді психолога? На яку кваліфікаційну категорію можу претендувати? Дякую!

Якщо не зміниться нормативна база, то маєте право атестуватися на вищу категорію як психолог.

Дякую. Підкажіть на який пункт " Положення про атестацію " опиратися.

Підстава: п.3.27, 4.8 Положення про атестацію

Чи зберiгаэться категорiя при змiнi посади?

До наступної чергової атестації Ви отримуватиме те по вищій категорії. На черговій атестації, якщо Ви відповідатимете критеріям спеціаліста вищої категорії на займаній посаді, ніщо не заважає Вам її підтвердити на посаді вчителя початкових класів.

1 Симпатія

Люблю пости: працюю вчителем середньої ланки, переходжу в початкову ланку. Це тепер у нас так посади називаються :wink:

Радiсно стало, що Вам сподобалося.У постi ще освiта педучилища!!!

А подякувати?:slightly_smiling_face:

Шо! Шо! Шо! Ще й подяки захотіли! :wink:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна підтвердити вищу кв. категорію педагогічному працівнику при переході з посади вихователя ЗДО на посаду вихователя-методиста у інший заклад освіти. Чи потрібно атестувати у зв’язку з переходом на нову посаду на 2 кв. категорію?

Можна присвоїти вищу категорію на цій посаді. Зверніть увагу на умови
3.27. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

За педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів, вихователів-методистів, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на посаду методиста або вихователя-методиста.

1 Симпатія