Заборгованість стипендії аспіранта

Доброго дня! Я вступила на 1 рік навчання аспірантури у 2015 році і мені нарахували стипендію відповідно до середньої заробітної плати на попередньому місці роботи. Влітку 2016 року я взяла академвідпустку на 3 роки у зв’язку з народженням дитини.
Влітку 2019 року відновилася в аспірантурі, але досі не отримую стипендії. Мені у бухгалтерії сказали, що забули про моє повернення і відповідно заздалегідь не заклали у бююджет 2019 року витрати на мою стипендію.

Як мені обрахувати, яка має бути зараз аспірантська стипендія (за цей час змінилися мінімальні розміри зарплат і прожиткового мінімуму) і які дії я маю виконати, щоб не лишитися взагалі без стипендії надалі і за минулі півроку?

Пишіть заяву на ім’я ректора, що Ви не отримуєте стипендію. Ректор своєю резолюцією надасть відповідним керівникам структурних підрозділів (підрозділу) вказівку щоб Вам виплатили заборгованість по стипендії. Після чого у Вас буде фактаж розрахунку, з якого видно які коефіцієнти (індекси) застосовувались.

1 Вподобання

Дякую за пораду. Обовязково нею скористаюся! Цього року бюджет Науково-дослідного інституту зменшили вдвічі від попереднього. У бухгалтерії просили заяви не писати, мовляв і так зобов’язані мені виплатити заборгованість і як тільки з’являться гроші, розрахуються зі мною. Директор в усній формі сказав, що думає над питанням розподілу бюджету і що мені колись усе виплатять. А я побоююсь, що заборгованість за минулий рік можуть “списати”, адже рік уже “закрили” по фінансових звітах.

Закритий фінансовий рік то не є Ваша проблема, голова бкде боліти у відповідального фахівця, який допустив помилку. Головне написати заяву.

1 Вподобання