Курси у 2020 році

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де вчителі можуть пройти курсове підвищення кваліфікації (офіційні платформи з грифом Міністерства)? Дякую

…Принеси те, не знаю що… Так із курсами. Зачекайте трохи.

Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.

Не ображайтеся, але це туман. Спочатку мала бути підготовлена відповідна база. Чіткі і зрозумілі пропозиції від суб’єктів підвищення кваліфікації. Чіткий перелік цих суб’єктів. Зрозумілі доступні норми Порядку. А поки що це все-таки …,піди туди, не знаю куди, принеси те, не знаю що’’.

4 Вподобання

За що ображатись? Це абзац першийп.9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800

Я знаю :slightly_smiling_face:

А у вас виділили кошти на курси? У нас жодної копійки в кошторисі на 2020 рік немає.

1 Вподобання

Та з тими курсами взагалі мрак: нічого до толку, про фінансування мовчок. Так не можна писати і видавати нормативні документи.

А якщо немає фінансування, то не може бути і вимог до вчителя. Хіба тільки в ІППО йти

3 Вподобання

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, я закінчила магістратуру в цьому році (в кінці 2019), чи треба мені проходити курси в 2020? (Працюю в школі з 01.09.2019)

Звісно, ваші знання вже застарілі :wink:

1 Вподобання

Prometheus, EdEra…