Неспалата контракту

Чи несе студент відповідальність за порушення умов контракту(несплату). Яким чином я можу забрати свої документи з університету?

Уважно перечитайте контракт, там має бути передбачена відповідальність за несплату. Як правило, у випадку затримки платежу на ___ днів, студент відраховується. Якщо маєте бажання відрахуватися, то напишіть заяву (у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, прошу відрахувати мене зі складу студентів." Документи мають видати.

Важливо, щоб оплата була сдійснена до самої дати написання заяи.

А якщо не буде здійснена, то що?

Тоді “грамотні” юристи разом із бухгалтером нарахують фінансову заборгованість студента, яку він обов’язково повинен сплатити. Заклад вищої освіти повинен стягнути (навіть через суд) цю заборгованість.

Треба дивитися контракт. Можливо, там прописано, що студент має сплатити до початку семестру, бо буде відрахований. То яка може бути заборгованість? :slight_smile:

Так, звісно, треба дивитись угоду (можливо і додаткову) щодо термінів сплати… Але зрозуміло, що деканат меже відтягувати підписання наказу про відрахування студента за не вчасну оплату з відомих всім причинам.