Вчитель англійської мови

Доброго дня, допоможіть будь ласка. Я вчитель англійської мови, офіційно влаштована з 15 жовтня, до того уроків англійської в школі не було. Підкажіть як правильно зробити записи в журналі. Що робити з невичитаними годинами, дякую

Сторінки в журналі мають бути заповнені з початку навчального року, тобто необхідно записати і зміст уроків, в дати (хоч уроки і не проводилися). Там де ПІБ учителя ми пишемо вакансія з 02.09 по 14.10, з 15.10 піб фактичного вчителя.

Але перший урок, я записати 15.10. Кількість годин вже не збігається

Рішення має прийняти ВАША адміністрація. Тепер є два варіанти: 1) далі записувати так, як є, тобто по факту; 2) об’єднувати уроки, тобто там, де дати та оцінки записувати по факту, а там, де зміст уроку - перед номером на два рядочки ставиться фігурна дужка, номерація йде наскрізна, дата записується одна на дві клітинки (або в першій клітині записуємо дату повністю, а другу залишаємо пустою), зміст уроку йде відповідно програмі (тобто на одному уроці 15.01. вичитуються теми 34 та 35 уроків, а на наступному уроці - теми 36 і 37 уроків), контрольні не об’єднуємо. Завуч має знати таку форму обліку невичитаних уроків.

А хіба це не завдання керівництва школи дати роз"яснення по журналу у такому випадку? чи мовчать і потім втик дати?

В том то и дело, что мне ничего никто не обьясняет. А когда я подошла к директору с КТП, она и не смотрела сколько в конце уроков и подписала.

Підпис у журналі поставила?
Коротше, її підпис, якщо вона за то відповідає, легалізує ваше написане.

нет, только в КТП подпись поставила