Вступ на магістратуру без пріоритетів

Хочу цього року вступити на магістрату за спеціальністю Журналістика. Я хочу подати заяви у декілька університетів і сподіваюся десь пройти на державне. У кабінеті вступника для цієї спеціальності немає можливості вибору пріоритетів. Яким чином тоді система визначить, куди рекомендувати на бюджет? Чи можна одночасно бути рекомендованим на державне у декілька університетів, а потім обрати?

1 Вподобання

Схоже питання, хочу скасовувати заявку, що це значить ?


Будь ласка, якщо хтось може, поясніть, бо я не виставляв пріоритет, це магістратура. Поясніть будь ласка. Це значить, що нову заявку сюди я не подам, а взагалі ще зможу так?

Це означає, що якщо ваша заява вже зареєстрована в закладі освіти (а схоже, що так воно і є), то ви можете скасувати заяву, але не зможете подати замість неї іншу. Тобто, якщо на бюджет можна подати 5 заяв, то у вас залишиться можливість подати лише 4. Теоретично, можна потім подати таку ж саму заяву, але практично - навіщо тоді її скасовувати і втрачати доступну кількість заяв?!

2 Вподобання

Дякую за відповідь, Ви праві, вже зареєстрована, не знайшли спільну мову з комісією по телефону)