Чи можна навчатись одночасно на 2 держ замовленнях

я поступатиму на магістратуру і на бакалавр( на основі молодшого спеціаліста). чи можна на магістратурі навчатись на бюджеті одночасно на бакалаврі на бюджеті?

п.с. навчалась на бакалаврі на бюджеті.

Одновременно на двух бюджетах, независимо от уровней - нельзя.

1 Симпатія

а якщо я пройду на бюджет в бакалаврат, то я зможу навчатись на бюджеті? чи другий раз навчатись на бюджеті на першому ступені вищої освіти не можу

Лише один раз маєте право на бюджетну основу.

1 Симпатія

Раздел 3, пункт 7
Не допускається одночасне навчання за двома чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, предметними спеціальностями, освітніми програмами, рівнями, ступенями, формами здобуття освіти) за кошти державного або місцевого бюджетів

Ну и классическое: Раздел 3, пункт 2
Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету

Приложите это своему случаю и прикиньте - получится у вас? Вас не примут второй раз на бюджет на бакалаврат. Вернее примут, но надо будет возместить учебу за прошлый бюджетный раз. И это не просто вернуть стипендию за ту учебу. Это вернуть оплату государства на вашу учебу в первый раз. Это в несколько раз дороже контракта за всю учебу…
Поступить во второй раз именно на контракт - окажется дешевле, чем возмещать старый бюджет.