Як влаштувати в школу дітей з Херсонщини?

Доброго дня шановні освітяни!

Маю до вас запитання, сподіваюсь що хтось зможе допомогти порадою.
Ми з міста Херсона, на початку квітня мені вдалося вивезти з окупації двох своїх дітей 2009 та 2010 р.н. до Німеччини. Діти навчались в Херсоні в ЗОШ в 6му та 7му класі відповідно, після початку війни продовжили дистанційне навчання, не перериваючи його і в Німеччині теж. Діти закінчили навчання за програмою 6го та 7го класу відповідних навчальних програм та були переведені в наступні класи.
Одночасно з тим, по прибутті в Німеччину, діти пішли в муніципальну німецьку школу, очно навчалися там до кінця липня і переведені у відповідні класи з продовженням подальшого очного навчання в німецькій муніципальній школі з кінця вересня.
Але діти дуже хочуть продовжити також дистанційне (чи аналогічне йому) навчання в українській школі, бо мають сподівання всеж-таки повернутися на Батьківщину.
Класний керівник одного з дітей у нашому батьківському чаті повідомила, що ЗОШ 47 м. Херсона тепер «русская», адміністрація та вчителі перейшли співпрацюють з «владою», діти мають вчитися в Херсоні по «русской программе» стаціонарно. Батьки, звісно, на таке не погоджуються, хоч обіцяють по 4 тисячі рублів в місяць за кожну дитину. Документи, а саме особову справу, довідку про переведення, табеля та картку щеплень адміністрація школи поки не віддає.
В Херсоні так «відкрилось» 10 шкіл з 61. Решта навряд чи зможе працювати дистанційно через проблеми з інтернетом та відсутнім мобільним зв’язком.
Я хотів спробувати знайти для дітей школу в іншому місті, але не найшов жодних оголошень ні від міністерства освіти, ні від інших муніципальних органів влади, які би пропонували дітям з окупації чи з-за кордону можливість навчання.
Врешті, я звернувся е-поштою до Управління освіти Соломянської РДА в м. Києві з заявою-проханням зарахувати моїх дітей дистанційно до школи. В Києві ми маємо квартиру в недобудованому будинку, тож можливо буде хіба туди повернутися в перспективі. Особисто заяву подати не можу з певних обставин, але мій лист залишився без відповіді.
Можливо хтось підкаже, чи є (бажано в Києві) школи, які могли би прийняти на навчання моїх дітей, щоб вони могли продовжити дистанційне навчання після закінчення уроків в Німеччині? Знаю, що багато дітей зараз за кордоном зі схожою проблемою, і дуже багато таких дітей в Херсонській, Харьківський та Запоріжській областях.
Є відповідний на те Наказ МОН 274 від 28.03.2022 щоб приймали дітей за заявою на навчання, але не знаю яким чином він реалізовується технічно.
Дякую.

Ви можете зарахувати своіх дітей до Київської школи, яка поряд з вашим недобудованим будинком і обрати сімейну форму навчання

Дякую за відповідь, але сімейне навчання навряд чи підійде де дорослі працюють з ранку до ночі, та і не є фахівцями в сфері освіти.
На скільки розумію, одні школи будуть працювати дистанційно, інші школи - очно; можливо в третіх школах будуть такі спеціалізовані класи для вечірнього дистанційного навчання…
Але звідки таку інформацію взяти, чи треба обзвонити декілька сотень київських шкіл?
Тому і звертався з заявою до Управління освіти - вони мають керувати таким процесом…