Друга вища, бакалаврат чи магістратура

Доброго дня! Цікавить питання - вступ на магістратуру за другою спеціальністю. Я закінчила педагогічний університет в 2004 році (спеціаліст) за спеціальністю “вчитель біології та практичний психолог” і хочу здобути освіту з 016 “логопедія” , вступивши до магістратури це взагалі можливо, чи тільки починати з бакалавра? Як для прикладу вступ до магістратури з " Право" можливе лише після бакалавріату “Права”, як взагалі з іншими спеціальностями йдуть справи, поясніть будь ласка. В приймальних комісіях ВУЗів різна думка.

Я особисто на днях була в одному педагогічному університеті, ле мене запервнили вступати на магістратуру з середньої освіти, хоча я взагалі маю диплам бакалавра інженера!!! Немуміжні є ветеринарія, медицина і право. Всі інші без різниці який бакалавр, якщо на держбюджет то потрібно писать ще МНТ, або профорієнтацію і мотиваційний лист, ну а якщо контракт то тільки лист.

2 Вподобання

мені пояснювали, що можна обирати будь-яку спеціальность, окрім Право і Медицина. головне, щоб наснаги вистачило ))