Розтлумачте, будь ласка, складну ситуацію ! Дякую!

Колега станом на 01.09.2019 року має стаж пед.роботи 4 роки. В 2019 році закінчила ВНЗ заочно. В 2019-2020 н.р. її ставлять на атестацію. Курси підвищення кваліфікації не проходила. Що тут не так? Чи треба колезі набирати 30 балів?

Все так. Ситуація нескладна. Атестація в березні. Підвищення кваліфікації їй перших 5 років заміняє диплом. Вона може і зобов’язана пройти підвищення кваліфікації в 2020 році, але це необов’язково має бути до березня і необов’язково 30 год.

1 Симпатія

Тобто людина може атестуватися на ІІ категорію без курсів у цьому навчальному році

1 Симпатія

Розтлумачте ситуацію! Як вчитель укр.мови та л-ри ще до повного навантаження маю уроки мистецтва 8-11 кл. (раніше мала худ.культуру), пройшла курси підвищення кваліфікації з мистецтва.Чи має право вчитель історії претендувати на ці години мистецтва, мотивуючи тим, що це його напрям, а не філогічний? Чи це правомірно, чи я маю віддати ці години вчителю історії?

Ситуація не складна. Як може вчитель історії претендувати на години мистецтва? І чому він вирішив, що це його напрямок?
Адміністрація зобов’язана надати Вам повне тижневе навантаження, якщо Ви згідно наказу прийняті свинина повне тижневе навантаження.
Розподіл педагогічного навантаження здійснює директор. Тому кожен з нас може багато на що претендувати, але умови ставити не може.
Тим більше, якщо Ви пройшли курси підвищення кваліфікації з даного предмета, то ніяких причин щось забирати і комусь віддавати немає.

Ви можете претендувати на ті години, які відповідають посаді, на яку ви прийняті. Претендувати на години мистецтва може і вчитель музики, і вчитель малювання, і будь-хто інший.