Розтлумачте, будь ласка, складну ситуацію ! Дякую!

Колега станом на 01.09.2019 року має стаж пед.роботи 4 роки. В 2019 році закінчила ВНЗ заочно. В 2019-2020 н.р. її ставлять на атестацію. Курси підвищення кваліфікації не проходила. Що тут не так? Чи треба колезі набирати 30 балів?

Все так. Ситуація нескладна. Атестація в березні. Підвищення кваліфікації їй перших 5 років заміняє диплом. Вона може і зобов’язана пройти підвищення кваліфікації в 2020 році, але це необов’язково має бути до березня і необов’язково 30 год.

1 Вподобання

Тобто людина може атестуватися на ІІ категорію без курсів у цьому навчальному році

3 Вподобання

Розтлумачте ситуацію! Як вчитель укр.мови та л-ри ще до повного навантаження маю уроки мистецтва 8-11 кл. (раніше мала худ.культуру), пройшла курси підвищення кваліфікації з мистецтва.Чи має право вчитель історії претендувати на ці години мистецтва, мотивуючи тим, що це його напрям, а не філогічний? Чи це правомірно, чи я маю віддати ці години вчителю історії?

Ситуація не складна. Як може вчитель історії претендувати на години мистецтва? І чому він вирішив, що це його напрямок?
Адміністрація зобов’язана надати Вам повне тижневе навантаження, якщо Ви згідно наказу прийняті свинина повне тижневе навантаження.
Розподіл педагогічного навантаження здійснює директор. Тому кожен з нас може багато на що претендувати, але умови ставити не може.
Тим більше, якщо Ви пройшли курси підвищення кваліфікації з даного предмета, то ніяких причин щось забирати і комусь віддавати немає.

Ви можете претендувати на ті години, які відповідають посаді, на яку ви прийняті. Претендувати на години мистецтва може і вчитель музики, і вчитель малювання, і будь-хто інший.

В 2008 році була прийнята на посаду соціального педагога з педагогічною освітою вчитель укр.мови та літ. на постійне місце. На той час з мене вимагали лише вищу педосвіту. Два рази атестувалася як соціальний педагог, але маю категорію “спеціаліст” , так як не маю певної освіти, проходжу курси підвищення кваліфікації. Нещодавно в.о.директора повідомила, що я не маю відповідної освіти, можу залишитися без 0.5 ставки соц.педагога. Так як маю диплом вчителя укр.мови та л-ри, то вісім років читала 2 год. укр.літ. і атестувалася як вчитель, маю курси по мові і літ. Але при ознайомленні з попереднім навантаженням у мене забрали ці 2 год. укр. літ в 6 кл. та віддали вчителю , який мав 2 год.індивідуального мови у 8 кл., а мені прописали його ці індивідуальні 2 год.,мотивуючи, що я не маю певного призначення як вчитель мови
та літератури та повинна просити ці години у вчителя особисто, бо він є основним працівником, хоча він має повне навантаження більше 18 год. А на вчителя укр.мови та л-ри не призначена, бо основне місце- посада соціального педагога і можна лише на одну посаду призначати, так мені керівництво мотивувало, а лише в наказ про педагогічне навантаження щороку вказували, що дозволити читати години укр.літ на певний навчальний рік. В.о.директора мотивує, що немає призначення, немає і основних годин.Чи правомірно це? Дуже прошу вашої поради.