Випускник минулих років

Доброго дня, підкажіть будь ласка. У мене є зно минулого року з матем/мови/ біології. В університеті, до якого я планую вступати пише що я можу використати ці предмети.
Питання: мені щоб їх використати , потрібно скласти додатково нмт? Чи я можу цього не робити?

Питання друге, якщо я хочу скласти нмт, але напишу його невдало, то чи зможу використати свої попередні результати(мова, матем, біо)?

І ще одне, чи зможу я використати біологію і мову 2021, а математику взяти з нмт? Це тільки ось тут враховується різниця 15 балів( при комбінаціях?)?

Читайте раздел 7, пункт 3. Там все возможные комбинации

Дякую, я читала це. Не хочу здатися чайником, але до мене не дійшло. Я зможу використати біологію, мову з 2021 року
А математику з нмт? Підкажіть будь ласка?
Бо я читала що можна тільки або все з твого року, або тільки предмети нмт у комбінаціях чи без

Да, или - или. И еще - частичная подмена предметов НМТ теми же предметами прошлых годов.
Вы не сможете смешивать в наборе предметы прошлого и этого года.
Ну а совсем точно ваши возможности вы будете знать, когда откроете электронный кабинет для поступления.

1 Симпатія

Дякую дуже :revolving_hearts: за вашу відповідь :smiling_face_with_three_hearts: