Атестація 2020 по новому

Викладаю 2 предмети -зарубіжну і німецьку. Чергова атестація у 2020. Курси пройдені з обох предметів у 2018-2019 році. 30 годин з зарубіжної пройду у березні. Чи можна атестуватися на підтвердження вищої категорії і чи потрібно 30 годин з німецької.

Достатньо було навіть курсів пройдених в 2018-2019 роках. Де написано, що треба пройти ще 30 год підвищення кваліфікації до атестації в 2020 році? Мені дуже цікаво.

1 Вподобання

Чи є можливість подати себе на позачергову атестацію у січні?( Знаю, що списки формується у жовтні, однак у кінці грудня мені присвоїли звання “Успішний педагог”)

2 Вподобання

Доброго дня, допоможіть розібратися, якщо педагогічний працівник захистив кандидатську в грудні і тепер бажає проатестуватися але на присвоєння педагогічного звання, однак в жовтні заяву на атестацію не писав!Чи може він тепер подати заяву на атестацію та як це юридично правильно зробити?Дякую!

Ні, заява на позачергову атестацію подається до 10 жовтня.

А у моєму випадку?Аналогічно?

Ніяк. Списки осіб, що атестуються складаються до 10 жовтня, також і заяви подаються до цього терміну. Завжди треба думати наперед.

2 Вподобання

А взагалі проатестувати на присвоєння педагогічного звання учитель-методист можливо, якщо ти кандидат наук?Чи лише зразу на вищу категорію згідно Типового положення?Дякую!

Яка зараз у Вас категорія?

Доброго вечора.Підкажіть,будь ласка,я закінчила магістратуру в минулому році з червоним дипломом.Чи можу я атестуватися на другу категорію ?Педагогічний досвід розпочато з вересня 2019 року.Якщо так,то на яку постанову можна опиратися?Буду вдячна за відповідь!

Атестуватися Ви зможете, маючи не менше 2 років стажу. Колір диплома не дає переваг при атестації.

1 Вподобання

Скажіть, будь ласка, якщо вихователька групи подовженого дня в жовтні написала заяву (вона атестується в черговому порядку)на присвоєння їй вищої категорії, а тепер передумала, бо високі вимоги, й хоче на підтвердження першої категорії, то що робити заступнику(новопризначеному)?

  1. Працівник не пише заяви на атестацію, якщо атестуються чергово.
  2. Незрозуміло ( я знаю їх) чому ці вимоги аж такі для неї зависокі…
  3. Рішення по атестації приймає атестаційна комісія: може підтвердити першу, а може рекомендувати комісії ІІ рівня присвоїти вищу категорію.

Доброго вечора.Підкажіть,будь ласка,чи можу я пройти добровільну сертифікацію та отримати 20% надбавки при успішному складані цього тесту.Дякую.

Якщо Ви вчитель початкових класів, то так. 29 лютого незалежне тестування. Потім анкета самооцінювання, далі в гості два експерти на один день і, якщо все успішно, то з нового року отримаєте надбавку + позачергова атестація з присвоєнням наступної категорії. При цьому на момент реєстрації Ви повинні мати не менше двох років педагогічного стажу на посаді вчителя початкових класів.

1 Вподобання