Потрібна допомога, ЗНО після 2 курсу колледжу!

Добрий день, можете допомогти будь ласка, я зараз перейшов на другий курс коледжу та мені цікаво, що я повинен здавати на ЗНО після другого курсу? Можете, будь ласка, розписати все докладно. Які предмети обов’язково здавати Які необов’язково Чи можна здавати історію України та Англійську одночасно? Скільки предметів потрібно здавати після другого курсу? Якщо це важливо, то у мене спеціальність рпз. Потрібна допомога!

ЗНО сдают не “после” какого-то курса а для поступления на первый курс вуза, на бакалаврат, на основе документа о полном среднем образовании.
Вы собираетесь уходить из колледжа после второго курса, чтобы поступать на первый курс универа?

Добрий день, можливо ви не зрозуміли, у нас в коледжі здають зно після 2 курсу (напевно що, якщо я захочу поступити воно було здано), я не збираюсь поступати нікуди, нам просто сказали, що ми повинні будемо як і 11-ти класники здавати зно

Тогда, видимо, вы собираетесь сдавать ДПА (в формате ЗНО или в самом колледже).
Учащиеся (да и учителя) с этим всё время путаются :slight_smile:
Тут надо помнить, что ДПА уже несколько раз отменяли вообще, из-за эпидемии, а теперь из-за войны. ЗНО не отменяли никогда.
В наше время все еще может поменяться, и даже несколько раз. Ну а пока - вот так: