У атестаті написано звільнений

Що означає коли в графі про ДПА написано звільнений? Чи впливає це на вступ до вищих навчальних закладів (випуск 2022)

Вступ в Україні? ніяк не впливає. А ось при вступі в закордонні виші впливає. Але в цьому році немає ДПА

Не впливає взагалі. У мене теж таке писало з фізри. Цей предмет просто не рахують в середній бал. На закордонні ВНЗ теж не впливає, півкласу поступило без проблем у польські.

А де Ви бачили ДПА з фізри? Я знаю, що в роки, коли відміняли ДПА через карантин, всі, хто хотів вступати в закордонний виш, все одно здавали ЗНО(ДПА), із записом в атестат оцінки, бо закордонні виші відмовлялись брати атестат в якому проти ДПА (не якогось предмету, а саме підсумкової атестації) стояв запис “звільнено”. Звісно це може залежати від вишів в які вступає абітурієнт, але я навіть бачила питання як пройти ДПА, від якого був звільнений за медичними показниками, через 5 років після завершення школи, бо з тим атестктом не приймають в іноземний виш. Для них, якщо людина не може здати підсумкому атестацію, то і навчатись і виші не може

Це суб’єктивна інформація, тобто якщо Вам таке доводилось бачити, то це не значить, що всюди так

Я й не кажу, що це діє скрізь.але протягом 2020-2021 років, коли відміняли ДПА через карантин, всі, хто вступав закордон здавали ДПА.