Вступ 2022 за результатами минулих років

Якщо я буду використовувати сертифікати зно минулих років 2020 і 2021 як і коли потрібно створювати електронний кабінет чи потрібно було відсилати документи в Регіональний центр оцінювання допоможіть розібратись

Если у вас уже есть все требуемые оценки, то забываем про УЦОЯО и ждем начала вступительной кампании, когда будут создаваться не инфостраницы теста, а электронные кабинеты для подачи заявок на поступление. В этом кабинете вы и зарегистрируете свои старые сертификаты ЗНО, чтобы включать их в заявки.
Но я бы и НМТ сдал, по возможности… Больше, не меньше. Вдруг пригодится :slight_smile:

Я просто не реєструвалась на зно 2022 року

Добре ще таке запитання я здавала мову, фізику та біологію у минулих роках але бачу що тепер скрізь потрібна мова, історія та математика якщо я не складала на зно взагалі математику та історію і інші предмети чи можу я спробувати вступати кудись

Я просмотрел новые Правила приема в паре вузов. И увидел, что там есть два списка предметов на специальности - для НМТ (там везде одинаковые три предмета) - и списки предметов для тех, кто будет подавать старые сертификаты ЗНО (“старые” предметы)
Так что имеет смысл связаться с ПК выбранного вуза и узнать детали для вашего случая.
Также надо помнить, что в этом году на контракт можно поступать еще и с мотивационным письмом, вместо баллов. Если вы сразу собираетесь на контракт, это надо тоже уточнить в ПК.

Краще уточнити в приймальній комісії, але при вступі цього року за сертифікатами ЗНО минулих років ви орієнтуєтесь на ті предмети, які були актуальними для тої чи іншої спецільності в рік складання вашого ЗНО. Тобто, якщо в 2020 році для вступу на обрану вами спеціальність можна було подавати результати з мови, фізики та біології, то цього року, якщо вступаєте за старим сертифікатом, теж можете вступати