"Чи правомірно..?" Відпустка вчителя

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи правомірно чине директор школи, відправляючи після відпустки 24 к.д. або за власний рахунок або припиняє тимчасово трудові відносини? Ось таку умову нам директор сказав на нараді…
Але ж, якщо припиняє тимчасово трудові відносини, то в стаж цей час не враховується… бо не внесені поправки до закону…
Тоді прийдеться писати за власний рахунок…
Але…але…багато шкіл йдуть на простій після відпустки і хоч і крихти, але виплачується 2/3…
Я правильно поступити?

Тимчасово припиняти трудові відносини можна лише на територіях, де ведуться бойові дії. Тому лише або за власний рахунок (але то за Вашою заявою) або в простій. Але наразі розглядається законопроєкт про повернення вчителям 56 днів відпустки (поки що пройшло 1 читання), тому почекайте

Або так або так, то зрозуміло…
Мене цікавить, чому багато шкіл Києва йдуть у простій, а у нас вирішив директор так…притому, не вказавши закони і т.ін. Просто чесно кажучи набридло “хто як хоче так і тацює”. Чим одна школа відрізняється від іншої…чому директор вирішує такі питання…
Я то почекаю, але нас сповістили, якщо ми не пишемо за власний рахунок заяву, то для нас, без наших підписів буде"тимчасове припинення трудових відносин"…і на це дир.має право без нашої згоди…

Доброго дня! допоможіть розібратися !!! 14.04.2015 була прийнята на роботу до школи. Кожен рік ходила у відпустку на 56 р.д. без проблем. В цьому році, як і всі, написали на 24 дні. Сьогодні директор ознайомив з новим графіком відпусток, всім добавили 32.дні, а мені - 0, аргументувавши тим, що прийнята на роботу у квітні. Це законно? Виходить, що кожний наступний рік я не матиму права на законну відпуску 56 днів, тому що прийнята у квітні?. Колеги попрацювали 1 рік - і відпустка 56дн, а в мені НЕ ПОЛОЖЕНО. Працюю асистентом вчителя на ставку + 0.5 був підвоз дітей( до травня)

Це все абсурд! Відпустка оновлюється щороку, тобто нема різниці, у якому місяці Ви були прийняті 7 років тому.

Зверніться зі зверненням до освітнього омбудсмена. Ситуація виправиться.

Все вірно. Вам в перший рік не могли дати 56 днів. То було порушення. Вам мали дати відпустку лише за відпрацьований період. На повну відпустку взагалі згідно законодавства має право лише той, хто відпрацював не менше ніж пів року. Тому там відразу було порушення. А тепер у Вас відпустка теж взята наперед.