Ліквідація закладу освіти у зв'язку з руйнуванням будівлі під час авіанальоту

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, які мої права у випадку ліквідації закладу освіти в наслідок руйнування будівлі закладу під час авіабомбордування? Я директор зруйнованої загальноосвітньої школи (рік, як працюю на цій посаді після перемоги на конкурсі) і контракт зі мною підписаний на два роки. Чи мають право мене звільнити з роботи або запропонувати посаду заступника директора? Чи повинні запропонувати вільне місце директора школи в іншому навчальному закладі? Якщо буде вільне місце в іншому навчальному закладі то потрібно знову приймати участь у конкурсі директорів?

А які тут права. Вас звільняють у зв’язку з ліквідацією закладу. все. Звільняє той самій засновник, що й укладав контракт. Не має процедури переведення директора з однієї школи в іншу. При призначенні директором іншої школи, проходите новий конкурс. Якщо є вакансії заступників, то можуть запропонувати, але не зобов’язані. Ви при звільнені йдете на біржу, і можете самі знаходити ці вакансії. заступника то призначає не засновник, а директор.