Навчання учнів, яких в класі менше 5

Добрий день! Питання такого характеру. В класі навчається 5 учнів. За положенням вони ідуть на патронаж. В 7 класі їм дається по 8 годин, т.т. на чотирьох 32 години. Чи можемо їх садовити в класа, давати майже повний навчальний план, чи потрібно скласти навчальний план для кожного учня окремо і навчати окремо кожного з 4. департамент якості освіти вимагає пояснення, чому діти не навчаються окремо. Дякую

Коли в нашій школі був такий клас , брали лише інваріантну складову. Окремо нічого не складали.
Але ось знайшла в інтернеті: Індивідуальне навчання учнів, які проживають у селах, (коли кількість учнів у класі становить менше 5 осіб), організовується за індивідуальним навчальним планом, затвердженим відділом освіти (з початку навчального року).

Хто має право на індивідуальне навчання?

Відповідно до пункту 1.6 «Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах», затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки від 12.1.2016 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 лютого 2016 року за № 184/28314, індивідуальна форма навчання може запроваджуватися для осіб, які:

  • за станом здоров’я (у тому числі осіб з особливими освітніми потребами, з інвалідністю та тих, кому необхідно пройти медичне лікування в закладі охорони здоров’я більше одного місяця) не можуть відвідувати навчальний заклад;
  • проживають у селах і селищах (коли кількість учнів у класі становить менше 5-ти осіб);
  • проживають у зоні збройного конфлікту, на тимчасово окупованій території України або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження тощо, та надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру (з використанням дистанційної форми навчання) відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян і правовий режим на тимчасово окупованій території України»;
  • мають високий навчальний потенціал і можуть прискорено закінчити школу;
  • є іноземцями або особами без громадянства (діти-біженці, діти, чиї батьки подали заяву про визнання їх біженцями або особами, які потребують додаткового чи тимчасового захисту, діти іноземців та осіб без громадянства, які утримуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства).

Цей наказ уже не чинний Слід користуватися 955 2019 р А там уже для випадку класу менше 5 учнів - педагогічний патронаж, а не інд навчання І все інше вже не так…

Педагогічний патронаж - це ї є індив. навчання