Відсторонення від роботи

Доброго дня, цікавить питання відсторонення невакцинованих працівників школи. Яким чином це буде відбуватись? Наказу МОНУ нема, чи є наказ МОЗ обов*язковим до виконання без наказу МОНУ?

Так. Тут наказ МОН не потрібен. Аналогічне відсторонення від роботи може бути і від непроходження періодичного медичного огляду, який теж передбачений наказом МОЗ, але безпосередньо стосуються працівників освіти.

1 Симпатія

Я не проти вакцинації,але наказ - це підзакон,а Котституція тоді ж як? Майже у нас в Україні все залежить від посади.

І Конституція… Ст.53, 68…

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, станом на 08.11.2021 року має бути дві дози вакцини, чи достатньо однієї? Дякую.

Необхідно дві дози, тобто повний курс.

Карантинною підстановою дозволено роботу з однією дозою! Тут ніде не вказано що саме дві дози…
А на рахунок “повний курс” у пункті 41 про це нічого не сказано.

1 Симпатія

Зачекаєте 8 листопада, тоді скажуть. Вакцинацією рахується завершений курс. Є однодозні вакцини від коронавірусу, а є дводозні. Для дводозної, лише отримавши дві дози, людина вважається вацинованою.
Тут не варто плутати Постанову кабміну і наказ МОЗ про включення в перелік професій на вацинацію від ковіду. Саме за наказом нещеплені зовсім або нещеплені двома дозами будуть відсторонені від роботи.

1 Симпатія