Викладання предмету під час навчання

чи можу викладати інформатику, якщо тільки закінчила 2 курс?

Без освіти працювати на посаді педагогічного працівника не можна.
Закон ,Про освіту’’, ,Про повну загальну середню освіту’’.

теоретично можете працювати за договором з погодинною оплатою праці. з оплатою праці відповідно до додатку 16 наказу МОН від 26.09.2005 № 557

Стаття 58

Стаття 22

Всі підзаконні акти: накази, положення і т.інш не можуть суперечити Закону і виконуватися повинні лише в частині, що не суперечить Закону.

Вірно, не можуть. Тому, якщо вони суперечать, в нормативні документи вносять зміни. А тут я, особисто, не вбачаю суперечностей, якщо людину без освіти не приймають на постійну роботу, а винаймають за договором на основі погодинної оплати для викладання предмету, якщо відсутній вчитель з даного предмету