Відмовляють в позачерговій атестації на || категорію

Доброго дня. Директорка відмовляє мені в позачерговій атестації на 2 категорію, дослівно" мені потрібні від вас олімпіадники, виграші в конкурсах, попрацюйте ще з рік і потім подивимось".
Про себе: маю повну вищу освіту “Прикладна математика”(політех.), магістр. Стаж пед.роботи 3 Роки.
Конкретно в цій школі працюю повних 2 Роки, класне керівництво 2 Роки. При прийняті категорію вписали “спеціаліст”.
Коли брали на посаду вчителя матем.одразу пройшла Курси підвищення кваліфікації(75 год.), за 2 Роки пройшла успішно сертифікацію, модулі(загалом 100 годин). Декілька разів мої уроки відвідувала адміністрація на чолі з директоркою(перевіряли як я подаю матеріал дітям, зауважень не було, навпаки доступно, зрозуміло цікаво- робили висновки)
Коли була дистанційка 1го разу, я одна з викладачів матем. повністю вичитувала уроки онлайн, 2го разу тим більш. Адміністрація це знає. Документацію завжди майже перша подаю з колективу, до ведення журналів був наказ про охайність і своєчасне ведення. Зі своїм класом і батьками і дітьми на одній хвилі. Тижні математики проводила, запрошувала адміністрацію, олімпіади шкільні проводила до карантина, шкільних своїх переможців водила на район. Позакласне довкілля організовувала.

Вибачте, що ще я маю зробити?! На якій підставі мені відмовляють в атестуванні на 2гу категорію?!

Дякую за відповідь

А як ви пройшли сертифікацію?

Вам можуть відмовити в присвоєнні категорії, але не в атестації. Оскільки ви не маєте педагогічної освіти, відповідної спеціальності, предмет з якого викладаєте, то і категорію вам можуть не присвоїти. Взагалі. ( Пункт 4.1. Типового положення про атестацію)
Але, якщо атестаційна комісія вважатиме, що таких вчителів підготовлена недостатня кількість і скористається п.3.26 зазначеного вище Типового положення, то вас можуть атестувати на категорії.
Разом з тим, маючи 2 роки перебування на посаді, ви можете написати заяву на позачергову атестацію, а атестаційна комісія не може, не має права вам відмовити в цій атестації, якщо заява буде написана до 10 жовтня. Яке рішення прийме атестаційна комісія на останньому засіданні, відомо буде лише навесні.

Дякую Вам велике.
Іншими словами не має підстав мене не включати до списку позачергової атестації. І в загалі у керівника не має таких повноважень. (Не дати право, спробувати атестуватись). В дипломі спеціаліста :спеціальність “Соціальна інформатика”, кваліф. Інженер- математик, в дипломі магістра спеціальність"Системний аналіз і управління" кваліф. Магістр прикладної математики, професійні права -робота згідно кваліфікації. Ще викладався предмет “Педагогіка вищої школи”.
Курси підвищення кваліфікації проходила в ІППО Б.Грінченко за напрямком “Професійно орієнтований курс для вчителів математики”, маю Свідоцтво.

Наприклад, не дадуть категорію…упреться директор, а таке бувало у неї з іншими колегами( Чи маю я право на апеляцію? І що тоді мені потрібно робити, щоб довести, що дійсно я заслуговую цю категорію?

Те, що вас за заявою зобов’язані атестувати - незаперечний факт. Апеляцію ви маєте право подати до атестаційної комісії ІІ рівня. Як і коли це зробити, почитайте в розділі VІ Типового положення про атестацію. Якщо вчитель працює і заслуговує на категорію, то йому, зазвичай, вдається це довести.

Щодо сертифікації :slightly_smiling_face:. Її проходили лише вчителі початкових класів і то обмежена кількість. До речі, сертифікація - це альтернатива атестації. Роботи багато, але, як на мене, воно вартує того.

Та я вже зрозуміла, що наплутала. Дякую ще раз

Просто дивно м’яко кажучи, викладаєшся на 200 відсотків, прекрасно знают, до вчителів по школах не вистачає, особливо математиків і так зходу сказали…замість того, щоб навпаки стимулювати молодих, з віддачею справі вчителів…

1 Симпатія

Я ЗА молодих і талановитих! Їх треба всіляко підтримувати.

1 Симпатія

Я ЗА молодих, але вони повинні вчитися…У Вашому дописі повно граматичних помилок…Знаєте, дуже незручно, коли вчитель пише з помилками на дошці, а в класі є діти, які це бачать…І щоб ви не проводили, і як би перед ними не танцювали…все одно будуть насміхатися.

1 Симпатія