Дострокова атестація

Добрий день. Мене цікавить питання про дострокову атестацію педпрацівників. Я працювала два роки в школі, потім змінила місце роботи (перейшла в іншу школу). Чи маю право на дострокову першу атестацію через рік в школі, в якій працюю зараз, якщо педстаж - 3 роки. Атестація залежить від самого стажу чи від місця роботи - обов"язково відпрацювати 2 роки в одному навчальному закладі?

Залежить від стажу на посаді, від закладу - ні. Можете писати заяву до 10 жовтня.

1 Вподобання

Спасибі за інформацію!

Дайте будь ласка відповідь на моє запитання.Вчитель мала атестуватись у 2021 році,але в липні 2020 року пішла в декрет.Вийшла з декрету у серпні 2021 року і хоче писати заяву на позачергову атестацію так як рік в декреті не зараховується в міжатестаційний період.Але за новими правилами вчитель кожного року має мати хоч декілька годин курсів.Відповідно цей вчитель годин курсів у 2020 р не мав бо був у декреті.Але ж пів року в декреті не був,таке пояснення,тому години курсів мають бути.Можливо краще було б почекати ще рік до чергової атестації?Допоможіть як правильно зробити.Дякую

Правильно зробити так, щоб в неї в 2022 році на момент атестації було 150 годин курсів. Приймайте заяву, позачергово атестуйте, а рік відсутності курсів зарахуєте як перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Курси тепер пройти не проблема

І ще. Це не буде позачергова атестація, а чергова. Тому їй навіть заяву писати не треба. Ви вносите її в списки працівників на чергову атестацію.