Документи при вступі одночасно в два університети

Підкажіть будь ласка-коли студент навчається в одному університеті на контрактній формі і на наступний рік планує вступити до іншого університету на державну форму-як бути з документами?Адже для вступу у другий виш потрібні оригінали,а вони знаходяться в першому?
Буду вдячний за відповідь!

Вступна кампанія проходить онлайн, після того, як будете рекомендовані до зарахування на бюджет візьмете оригінали з одного ВНЗ і занесети в другий, а замість них буде довідка про місцезнаходження оригіналів та копії.

Дякую за відповідь.Скан додатка атестата є,можна загрузити в кабінет.Скан сертифікатів(за 2017 і 2018анлійська) не потрібно?
Реально встигнути за ті кілька днів забрати оригінали і встигнути здати в другий універ в іншому місті?Чи може якось раніше забрати оригінали,зразу після закриття сесії?

Можна буде під час сесії підійти в приймальню комісію свого ВНЗ і там все розпитати і діяти за аналогією. Не переймайтесь поки. Може, краще передати ЗНО? Чи попередні ЗНО дають надію?

Щоб перездати ЗНО потрібно знову рік підготовки,а часу немає.Бали нормальні.На контракті тому,що не дали бюджетнх місць на мою спеціальність.В другому університеті,якщо дадуть бюджетні місця на рівні минулих років,то якісь шанси є,але ні в чому не можна бути впевненим.