Документи при вступі до бюджету

Підкажіть, будь ласка, чи повинна приймальна комісія видавати якийсь документ, який підтверджує що ми подали документи для вступу і які саме. Є рекомендація на бюджет, документи вже подали, але приймальна комісія нам ні якого документу, який підтверджує які саме документи ми подали нам не видала. Тепер хвилюємося.

Зазвичай приймальна комісія видає розписку про отримання документів.

Читаємо пункт 1 розділу ІІІ:

Вступнику видається розписка про прийом його документів за підписом відповідального секретаря (його заступника), скріплена печаткою вищого навчального закладу або штампом Приймальної комісії (її структурного підрозділу).

А що ви порадити тепер робити? Треба їхати та вимагати цю розписку чи це вже не обов’язково. Чула таку інформацію (в іншомму вузі), що коли закінчиться термін навчання, то без цієї розписки будуть проблеми з поверненням документів.

Особисто я радив би звернутися в приймальну комісію. Тепер Ви знаєте, на який нормативно-правовий акт посилатися.

Дуже дякую за відповідь!

Да, вам должны дать расписку с перечнем оригиналов, которые у вас забрали. Я бы рекомендовала настоять, чтобы ее выдали. За время учебы многое может измениться и в вузе, и в жизни, пусть лучше все будет по закону, чтобы не возникло проблем с возвращением документов.