Вступ на бюджет - чи потрібно щось відмічати у кабінеті вступника

Якщо отримав рекомендацію на бюджет в кабінеті вступника і маєш наміри підтвердіти цю пропозицію, чи потрібно щось відмічати у електронному кабінеті чи підтверджувати? Чи потрібно просто везти оригінали документів у цей ВИШ у все?

Просто, лично подать оригиналы документов в ПК вуза - вот это и будет подтверждение рекомендации :slight_smile:
Раздел 10, пункт 1

2 Симпатії