Какой приоритет сыграет?

По 1 приоритету не прошли на дневную форму обучения. Но по 2 приоритету проходим на заочно на бюджет на ту же специальность. Как бы они не зачислили детей с ниже балом, но 1 приоритетом?Ехать в ПК? Ждать момента Х? Спасибо большое за подсказки и разъяснения!

Конкурс проходит по баллам, а не по приоритетам.
Не может тот, у кого балл ниже, победить того, у кого балл выше. Победит “низкий”, только если “высокий” получит рекомендацию не сюда по своему другому приоритету.

3 Симпатії

Очередной тролль, не читавший Условия приема? :slight_smile:

1 Симпатія

)))))) а у товарища #183 с 1 приоритетом общий рейтинговый бал был где-то примерно 140-150 ?))))
Вы вообще кто?
Абитуриент или родитель?
Честно…просто интересно :sunglasses::sunglasses:

Скорее всего стиль письма, ошибки и “2008” в логине намекает на дату рождения :wink:

1 Симпатія

Це, звичайно, прекрасно звинувачувати всіх і вся, бо “правила не знайшов”. Хоча в іншій темі вже давали посилання (але ж зручніше зробити вигляд, що не побачив) на правила.

Тому для особливо одарованих скину і сюди:

Відкриваєте Розділ IX. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування. В нього читаєте абзац другий пункту 2 де написано:

"…рейтинговий список вступників впорядковується:

за конкурсним балом - від більшого до меншого;

за пріоритетністю заяви від першої до останньої;

за середнім балом додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень - від більшого до меншого."

Тобто, ЛИШЕ, якщо однаковий конкурсний бал в абітурієнтів, то береться до уваги пріоритетність заяв. А, якщо і тут співпадіння, то беруть до уваги середній бал Свідоцтва.

1 Симпатія

№11 - рейтинговий бал 163.557, №21 - 135.660. №17 - 153.250, №183 - не знайдено (заяв всього 149!). Розподіл у першу чергу відбувається не за пріоритетами, а за рейтинговими балами.

Я ничего не доказываю. Я хочу увидеть ваше толкование присутствия параметра П (приоритет). в таблице РЕЙТИНГОВЫЙ СПИСОК. Кстати здесь постоянно искажаются слова в сообщениях, приходится снова заходить и поправлять (это не оскорбение, нет?).

Даже не верится… 11е место в списке с низким балом 163 и ещё и на бюджет попадают :thinking:
Что за специальность такая?

Це робиться для відкритості інформації, яку можна зручно перевірити. Оскільки кожен вступник може подати 5 заяв на бюджет, то зручно розуміти за якою з поданих заяв вступив конкурент. Ви побачите в підсумковому списку і такий напис: “Допущено. Рекомендовано за пріоритетом 3”. Це означає, що Ваш конкурент в конкретному рейтинговому списку вступив на бюджет, але дуже ймовірно, що не в цьому ЗВО і не за цією спеціальністю.

Також це важливо зазначати, оскільки рідко, але бувають випадки, коли в декількох абітурієнтів однаковий конкурсний бал. Тоді цих абітурієнтів ранжують за пріоритетністю їх заяв.

Я розумію, що відкрито і прозоро, це коли немає припущень і машина вибирає спочатку всіх з пріоритетом 1, потім всіх з пріоритетом 2, потім всіх з пріоритетом 3, тобто система налаштована так і це правильно.
А коли є якісь застереження невідомо ким прийняті рішення і невідомо чому і все це вводиться в Систему в ручному режимі то про відкритість тут говорити не доводиться. Це не правильно.

Да хватит троллить уже.

Як це невідомо ким? Я ж Вам вже двічі давав посилання на юстований наказ МОН. Так він написаний складно, як на пересічного читача, але це не означає, що хтось вручну щось шаманить з пріоритетами. Для зручності скинув Вам посилання на спрощені для розуміння тексти про те, як працює система і як відбувається формування рейтингових списків. Читайте уважно і не кидаєтеся голослівними звинувачення не розуміючи суті процесу.

Только без оскорблений, я, ведь могу и обидеться.

да мне-то что, обижайтесь
или выбирайте вариант, который больше нравится:

  1. не можете прочитать то, что Вам дали и сделать правильные выводы
  2. тролль
    Я предположила, что тролль) можете возразить и ответить, что просто не понимаете и не умеете работать с информацией

Вот это: “голословными обвинения не понимая сути процесса”. Это оскорбление в мой адрес.

Да, нет, как раз то я с информацией работать умею и вижу здесь как минимум троих, которые пытаются свернуть общественной мнение по полезному для вас курсу. Фсе. Не мухлюйте, господа, будете спать спокойней.

З допису pilon2008

а у кого из них был выше рейтинговый балл? у 11 или у 21?

А далее рейтинг выстраивается в рамках конкретного приоритета. Сначала в 1-ом приоритете выстраивается очередь по рейтингу (столбец “бал”), затем 2-ой приоритет и там выстраивается очередь по рейтингу и так далее. И все это в соответствии с приказом №1274 от 15.10.2020. часть 9 пункт 2. Обратите внимание, если в прошлом 2020 году своеволие ответственных лиц осталось незамеченным, то в этом году это не останется незамеченным. И, если обоснований не будет собак навешают быстро и потом долго придется отмываться, да еще и иск влупят.