Що треба робити щоб відрахуватися з університету за власним бажанням?

Що треба робити щоб відрахуватися з університету за власним бажанням? І чи можна до сесії, а також забрати документи? Який порядок дій? Чи відшкодовується оплата за навчання, якщо вона здійснювалась щомісяця?

Ну що там ви відрахувалися без питань ? Просто геть така сама ситуація ,також не знаю чи потрібно здавати сесію щоб віддали документи ?

Треба піти в деканат і написати заяву за власним бажанням, Вам видадуть обхідний лист, треба обійти все, що там написано і забрати документи. Це все, сесію складати не потрібно

1 Вподобання

Навіть якщо в мене є заборгованість по залікам з двох предметів і сесія розпочинається завтра ?

Мабуть, так. Уточніть у деканаті

Доброго дня, підскажіть будь ласка. Зараз я навчаюся у вузі і завтра в мене розпочинається сесія, перший екзамен, але я хотіла би забрати документи так як хотіла це зробити досить давно але все щось відкладала цей процес. Підскажіть чи віддадуть мені мої документи оригінали якщо я вирішу забрати їх за власним бажанням без здачі зимової сесії ? Чи є якійсь підстави вузу їх не віддати мені? Чи мені потрібно спочатку здати сесію та закрити всі заліки і лише потім мені віддадуть документи?

Навчаюся в університет 1 курс, контракт.Хочу відрахуватися за власним бажанням, оскільки зрозуміла що це зовсім не моє.
Коли дізнавалася як подавати заяву на відрахування зіткнулася з тим що неповнолітній особі для того щоб забрати документи треба матимете довідку з органу опіки і піклування, який розгляне заяви – “Вашу і Вашої дитини, прийде до висновку, що ці дії вчиняються не на шкоду дитині” на це може піти місць, а в моїй ситуації це багато.
Чи можуть відрахувати без цієї довідки?
Вона потрібна тільки коли забиратиму оригінали документів чи і для подачі заяви на відрахування?

У нашій країні обов’язковою є повна загальна середня освіта, за здобуття якої відповідають батьки. Усе інше - маячня. А тому пишите заяву про відрахування і відраховуєтесь.

Навчаюсь на денній формі навчання в університеті. Хочу відрахуватися за власним бажанням. В силу сімейних обставин не ходив на навчання з кінця вересня. Читав що для відрахування за власним бажанням необхідно подати заяву з деканату про відсутність академічної заборгованості. Чи можу я відрахуватися навіть якщо вона в мене є?

Щодо питання " [M356]", на момент вступу якщо вам не виповнилось 18 років тоді договір на надання освітніх послуг підписували Ваші батьки, якщо на момент прийняття рішення про відрахування Вам вже виповнилось 18, тоді сміло можете особисто подавати заяву.
Для всіх тих, хто маєсильне бажання відрахуватись до закінчення першого курсу бажаю зваженно підходити до цього рішення. Вступ у подальшому у ЗВО тільки через ЗНО, а закінчивши перший курс зможите у подальшому змінити і ЗВО і спеціальність (за умов наявності відповідних сертифікатів ЗНО).
Для інших бажаючих відрахуватись - до сесії або після. Ніхто не має право заставити ідти Вас на екзамени.