Місця на бюджет і обсяг державного замовлення

Добрий вечір. Як зрозуміти скільки місць на бюджет виділено на певний ВНЗ? Наприклад я хочу вступити в Дніпровську медичну академію на спеціальність 222. В Інтернеті пишуть що потрібно знайти широкий рейтинговий список на ЄДЕБО. Я знайшла, там обсяг державного замовлення 500 чоловік. Це означає, що на всі університети виділено 500 бюджетних місць?

Там была ошибка. Ошибку уже исправили :wink:

Ну, щойно повторно завантажив файл. Далі суперобсяг 500. :upside_down_face:

Наш випускник саме цю спеціальність поставив 1-м пріоритетом, тому моніторимо.

Хоча 4417 видно на ЄДЕБО.

Вибачте, я нічого не зрозуміла. Яка помилка? Скільки там взагалі бюджетних місць?

4417 - таке держзамовлення.

Це вже йде список бюджетників? А тим хто не ввійшов в цей список запропонують на контракт?

Это - список всех заявок на эту специальность во всех вузах на дату публикации. И там сейчас - 13 тысяч заявок :wink: Конкурс будет позже
Почитайте про широкий конкурс

Скажіть, будь ласка, на кожен ВНЗ дають окремі бюджетні місця? Чи дають місця на спеціальність по всій країні?

Якщо відкрита пропозиція і широкий конкурс - то по всій країні.

А в широкому рейтинговому списку подані всі всі заяви які тільки є на цю спеціальність? Тобто і декілька заяв на одну особу?

Так, всі заяви на спеціальність (галузь), в тому числі і по декілька заяв від однієї особи, якщо людина так подавала.
Тому вирахувати щось корисне для себе дуже складно, навіть практично неможливо…

1 Вподобання

Вибачте, але в тій таблиці тільки 4000 осіб чи заяв. А інших немає. Значить це просто далі не прогрузилось чи далі цих людей взагалі не візьмуть?

Скоріш за все не прогрузилось.

На цей час ніхто не може визначити, кого саме візьмуть. Конкурс буде після закінчення строку подачі заяв, а результати конкурсу будуть оприлюднені 28 липня.

1 Вподобання