Телефонують з університету

Мені телефонують з університету, куди я подав заяву на контракт, кажуть, що прийом документів відбувається до 23-го числа. Проте у правилах прийому до цього ж ВУЗу я знайшов інформацію про те, що 23-го числа закінчується прийом заяв та документів в електронному вигляді, а рейтингові списки на контракт будуть аж 10 серпня, та й подати документи потім є час до 15-го. До того ж чекаю рейтингові списки на бюджет. Як розуміти дії цього університету?

Если вы подали заяву на контракт, то на бюджет уже никак не получится :roll_eyes:

Судячи з Вашого запитання в іншій темі, Ви також подали заяви на бюджет. І логічно зробити висновок, що насамперед треба дочекатися 28 липня, щоб дізнатися, чи отримали Ви рекомендацію за одним із пріоритетів.

До цього моменту нести оригінали документів до ЗВО не варто. З університетів телефонують тоді, коли є нагальна потреба завербувати майбутніх студентів. При цьому “рекрутери” вишу можуть говорити все, що завгодно, навіть відверто дезінформувати.

1 Симпатія

Принимать вас на учебу будут не по тому, что сказал незнакомый “голос” в телефоне, а по принятым и подписанным ректором Правилам приема :wink:
Поэтому сверьтесь с Правилами приема вуза и поступайте по ним, а не по “голосам”. :wink:
Потому что, если что - жаловаться “куда следует” вы будете по написанному, а не по слухам. Для теста, если позвонят еще откуда-то (не факт, что из вуза) - попросите “голос” представиться и дайте понять, что хотите чуть больше доказательств. Например, явитесь в ПК и попросите показать пункт правил, где это написано. Уверяю вас - сразу бросят трубку :wink:

1 Симпатія

Зрозумів. Буду тепер в курсі) дякую!

А який статус згаданої вище заяви? Можливо, вона “потребує уточнення”?

Все дуже просто: це нахабна спроба вишу заволодіти вашими оригіналами. Щоб ви більше нікуди не пішли, а принесли гроші їм (за контракт).
Варто дочекатися рекомендацій на бюджет. Бо якщо ви зараз віддасте документи, забрати їх буде дуже складно. А на контракт в 99% випадків приймають документи аж до вересня і навіть у вересні.

1 Симпатія