В чем отличия между ЗНО по математике обычного и профильного уровня? Как оно влияет на рейтинг?

Подскажите пожалуйста имеет ли значение какое ЗНО по математике сдавал абитуриент - профильное или простое. И как это учитывается при установке рейтинга (если учитывается)?

У ЗНО для вступу НЕМАЄ рівнів. Потрібно відповідати на ВСІ питання зошиту. Рівні є у ДПА (для Свідоцтва про закінчення школи).

вообщем можно было бы сдавать обычное ЗНО и соответственно получить больше баллов?!

Не знаю, що Ви маєте на увазі під терміном “звичайне ЗНО”, але ЗНО (для вступу) оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів, а ДПА у формі ЗНО (для Свідоцтва) - за шкалою від 1 до 12. З останнім (ДПА у формі ЗНО) вступити до ЗВО неможливо.

я имею ввиду то, что если мы сдавали более сложную математику и получили 160 баллов то сдавая обычное зно мы бы получили баллов бы несколько больше. И это было бы нам выгоднее при поступлении

Я ж Вам написав, що у ЗНО (для вступу) НЕМАЄ рівнів. Воно одне. Вашою мовою - “складніше”(профільне). “Простіше ЗНО” є лише в ДПА. І оцінки за ДПА НЕ МОЖУТЬ бути більшими. Вони абсолютно інші ніж у “складнішого ЗНО”. Приблизно як кілограми і метри.

1 Вподобання

спасибо! Теперь вроде разобрался