Обов'язки класного керiвника

Добрий день! Будь ласка, пiдкажiть. Хто несе вiдповiдальнiсть за дисциплiну на уроцi? Чи повинен класний керiвник наводити дисциплiну на уроцi iншого вчителя, бо той не может це зробити? Чи повинен класний керiвник допомагати вчителю-предметнику контролювати виконання дом. завдання, вивчення правил? Чи пишуться доповiднi на iм’я директора про погану дисциплiну у класi?

Вчитель-предметник може запросити на свій урок класного керівника, але не тоді, коли у класного керівника уроки.

За поведінку учнів на уроці відповідає вчитель-предметник.

Класний керівник не перевіряє підготовку учнів до уроків.

1 Симпатія

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи повинен класний керівник складати акти обстеження житлових умов на всіх учнів класу? Наш заступник вимагає, щоб акти були на всіх. Навіть погрожує наказом. Але деякі батьки обурюються, що порушуються їх права

Абсурд! Наказ хай пише. Тільки цікаво на основі чого вона його напише. Батьки правильно обурюються. Мабуть заступник прагне зустрічі з освітнім омбудсменом.

У цьому році навіть соціальний паспорт класу не складають класні керівники. Все ж таки дослухались критики.

2 Симпатії

Хто несе вiдповiдальнiсть за дисциплiну на уроцi? - вчитель-предметник.
Чи повинен класний керiвник наводити дисциплiну на уроцi iншого вчителя, бо той не может це зробити? - діти відчувають неспроможність вчителя з ними совлалдати. вчитель-предметник може спитати поради у класного керівника, якщо класний керівник знає дітей довше за вчителя-предметника, або і просто запитати, колективний разум зазвичай знає більше. Обмін досвідом не повинен бути чимось постидним. Вчитель-предметник - молодий вчитель? бракує досвіду? можливо вчитель-предметник якось інакше уявляє собі дисципліну? Сам вирішив, що у нього її немає чи хто сказав?
Чи повинен класний керiвник допомагати вчителю-предметнику контролювати виконання дом. завдання, вивчення правил? - ні, це входить у профнавички вчителя-предметника.
Чи пишуться доповiднi на iм’я директора про погану дисциплiну у класi? - ким? написати може будь-хто і будь-що. але щоб прям такого обов"язку немає. але ніхто не відміняє звийчайну (не)проф-конкуренцію у вчительському колективі, як і у будь-якому іншому.

у нас такі спєци, що напишуть, не сумнівайтесь. тоді постане у нагоді знання, що такоего бути не може, що дає можливість “відбитися от хотєлок”.

Дякую. Я теж так думала . Але ж яким документом зможу захиститись?

Розумію, що не складають. Але ж треба , щоб це і заступник зрозуміла.:grin:

В Положенні про класного керівника немає вимоги складати якісь акти обстеження. Отже вимога заступника неправомірна.

1 Симпатія