Позачергова атестація з 2 категорії на 1

Добрий день! Які повинні бути досягнення на позачергову атестацію з 2 категорії на 1? Два роки від минулої атестації пройшло. За ці два роки є три переможці (два І місця та 1 -друге) у ІІ районному етапі олімпіад, призові місця дітей у інших районних конкурсах, координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», на якому учні щороку займають призові місця, маю свій блог, курси підвищення кваліфікації дійсні +багато серифікатів по самоосвіті з годинами (Прометеус, Едера, обласні майстер-класи і т.д.), грамота відділу освіти. Адміністрація школи не заперечує і підтримує, але районний відділ освіти наголошує, що для позачергової атестації потрібні переможці ІІІ обласного етапу. Чи має право відділ освіти наводити таку аргументацію для відмови?

Атестація на І категорію здійснюється в закладі освіти. Ваших досягнень достатньо, щоб атестуватися.

Відділ освіти аргументує це так. Зрозуміло, що директор проти не піде. Що мені робити в цьому випадку? Куди звертатися?

Подавати заяву до 10 жовтня на позачергову атестацію та атестуватися.

Сьогодні подала, але без дозволу відділу освіти директор не дасть згоди

Сьогодні? Дивна подача. Атестація ж у наступному навчальному році.

Списки вже подають на наступний рік

Куди подають списки?

у відділ освіти на атестацію. До 10 жовтня вони все одно будуть коригуватися. Я повинна подати заяву до 10 жовтня, я її подала сьогодні. хіба це має значення?

Ну подали так подали. Атестаційну комісія на наступний рік просто ще не сформована. Просто, можливо, доведеться ще одну написати у вересні-жовтні.

У вас маленька школа і немає своєї атестаційної комісії?

вона в нас не змінюється. Голова комісії -директор. Що мені робити в такому випадку?

Якщо у вас в школі є атестаційна комісія, то чому заяву ви подали в РУО?

Заяву я подала в школу, але директор(голова атестаційної комісії) зателефонувала проконсультуватися у відділ освіти, оскільки позачергової атестації в них ще не було і отримала таку відповідь…

Ну хай розбираються, до березня 2021 року розберуться