Пріоритет 1 та 2

Якщо буду зарахований на бюджет з пріоритетом 1 на одну спеціальність, а з пріоритетом 2-на іншу. чи можу потім вибрати для навчання другу спеціальність?

Рекомендація на бюджет надається ЛИШЕ по одному (найвищому з можливих) пріоритету.

1 Вподобання

Я маю на увазі заяви, подані в різні ВНЗ. Якщо буде запропоновано місце на бюджет по двох різних спеціальностях в різних навчальних закладах.

Правила коригування рейтингового списку

Якщо Ви отримаєте рекомендацію за 1-м пріоритетом, то решта “бюджетних” заяв анулюються.

Відповідно до правил прийому, абітурієнтами, які будуть рекомендовані для зарахування на навчання за кошти державного бюджету, стануть вступники, які на підставі сформованого рейтингу потраплять на місця державного замовлення у будь-якому навчальному закладі за будь-якою спеціальністю.

При цьому рекомендація про зарахування абітурієнта на навчання буде надаватися за найвищим пріоритетом, а всі заяви абітурієнта з меншим пріоритетом у такому випадку будуть автоматично анулюватися, що дозволить звільнити списки рекомендованих і надасть можливість автоматично потрапити на бюджетні місця у рейтингових списках абітурієнтам з нижчими балами.

1 Вподобання

Дякую за роз’яснення.

Але ось на контракт за 2-м пріоритетом Ви зможете претендувати за певних обставин. :slightly_smiling_face: